BARWY MORZA

Zapraszamy na wypoczynek nad morzem i wczasy z dzieckiem!

Azaliowa 11, Rowy

Zapraszamy na wypoczynek nad morzem i wczasy z dzieckiem w 2024 roku
NISKIE CENY - Ustalamy indywidualnie w zależności od ilości gości ,terminu i długości pobytu W przypadku pobytu mniejszej (2-4) albo większej liczby gości (6-8) cena ulega zmianie w zakresie 10-30 PLN za dobę za osobę. 

Cennik dotyczy pobytu 5 osób w domku: 
15.06 - 22.06 = 230 zł/doba za domek
22.06 - 13.07 = 300 zł/doba za domek
13.07 - 20.07 = 340 zł/doba za domek
20.07- 17.08 = 400 zł/doba za domek
17.08 - 24.08 = 300 zł/doba za domek
24.08 - 31.08 = 270 zł/doba za domek 
01.09 - 30.09 = 180 zł/doba za domek

Brak ukrytych opłat 

Nasze domki Barwy Morza

w Rowach położone są w spokojnej miejscowości nadmorskiej, o najczystszym powietrzu w Polsce. Dojście pieszo do plaży zajmuje ok. 15-20 min. Jest to idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi ze względu na duży plac zabaw na terenie obiektu! Ok. 70 m2 domek z 3 sypialniami i pokojem dziennym, zapewnia wypoczynek do 7 (max.do 9) osobom.

Atutami naszego ośrodka „Barwy Morza” Rowy :

 • domki położone są poza ścisłym centrum miejscowości i w pewnej odległości od głównej drogi - zapewniając względną ciszę, niewielki lokalny ruch pojazdów (bezpieczeństwo), brak hałasu z dyskotek, samochodów dostawczych, brak spalin;
 • usytuowanie sypialni i pokoju wypoczynkowego na różnych poziomach umożliwia rodzicom (po położeniu dzieci spać) funkcjonowanie przez dalszą część wieczoru bez konieczności zachowania bezwzględnej ciszy, by nie pobudzić dzieci,
 • wszystkie apartamenty posiadają duży zadaszony taras o powierzchni ok.14 m2 ,co umożliwia gościom spędzanie większości czasu (poza pobytem na plaży) na świeżym powietrzu, 
 • plac zabaw o powierzchni łącznej ok. 800 m2  – na dużym ogrodzonym placu jest teren trawiasty z bramką do piłki nożnej, koszem do koszykówki, wspinaczką skałkową, trampoliną – dla dzieci starszych, dla dzieci młodszych jest kilka placyków z piaskownicami, zjeżdżalniami, mini karuzelą, huśtawkami,
 • przejście do plaży z pominięciem niezliczonych straganów – przy których zatrzymują się dzieci z „prośbą” o zakupy,
 • położenie przy lesie w pobliżu międzynarodowego szlaku pieszo - rowerowego R - 10.
Układ każdego domku:

 

 • Salon na parterze: stolik, komplet wypoczynkowy (sofa i dwa fotele), TV , instalację satelitarną  z możliwością podłączenia własnego dekodera, kominek typu „koza”, by w chłodniejsze dni i wieczory poprawić sobie nastrój (drewno jest już przygotowane).
 • Aneks kuchenny na parterze, obok salonu: stół siedmioosobowy z krzesłami, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna dwupalnikowa , czajnik bezprzewodowy, naczynia, garnki, szklanki, sztućce - zapewniający wygodne przygotowanie i spożywanie posiłków.
 • Łazienka na parterze: prysznic, umywalka i wc.
 • Sypialnie na piętrze - do dyspozycji 3 sypialnie (dwie dwuosobowe, jedna trzyosobowa) wyposażone w odpowiednią liczbą tapczanów z przygotowaną pościelą). W każdej sypialni jest: szafa dwudrzwiowa, komoda, stolik nocny, duże lustro, lampki nocne. 
 • Zadaszony taras (2,5 m x 6 m): meble ogrodowe (stolik +  krzesła) oraz grill.

Na wyposażeniu domku znajduje się również sprzęt plażowy (2 leżaki, parawan, koc).

 

Zobacz więcej

Odległości

Udogodnienia

Ogrzewanie

Pralka

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

Telewizor

Taras

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Wi-Fi

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Parking

Akcesoria dla niemowląt

Grill

Akceptujemy małe zwierzęta

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Maksymalna liczba gości w domku przewidziana jest na 8-9 osób.

Dodatkowo pobyt z łagodnym psem kosztuje 15 PLN za dobę

Preferujemy pobyty tygodniowe oraz ich wielokrotność - liczone od soboty albo niedzieli,  pobyt w innym  terminie możliwy po uzgodnieniu.                      

Konto w banku PeKaO S.A.
nr: 30 1240 3770 1111 0010 9421 1275

Wpłaty z zagranicy: PKOPPLPW 30 1240 3770 1111 0010 9421 1275

Regulamin pobytu

 1. Po przybyciu, goście zobowiązani są do okazania dowodu tożsamości w celu dokonania zameldowania.
 2. Osoby niezameldowane w ośrodku mogą odwiedzać zameldowanych gości w godzinach 8-22 po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem ośrodka.
 3. Podczas pobytu prosimy o takie zachowanie, które by nie zakłócało wypoczynku pozostałych gości zarówno w ciągu dnia, a przede wszystkim w godz 22-7 w porze ciszy nocnej. 
 4. Prosimy o zachowane porządku i czystości w domku, w szczególności w dniu wyjazdu.
 5. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie mienia ośrodka powstałe z ich winy lub winy odwiedzających ich osób. W przypadku wystąpienia szkody lub usterki prosimy o powiadomienie właściciela ośrodka  niezwłocznie w sytuacji, gdyby należało działać szybko w celu ograniczenia rozmiarów szkody.
 6. Przy każdorazowym opuszczeniu domku prosimy o zamykanie okien i drzwi. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy ( w tym pieniądze ) pozostawione w domku oraz za samochód wraz z zawartością, zaparkowanego na parkingu ośrodka.
 7. Prosimy o zabezpieczanie klucza przed utraceniem – za dorobienie klucza pobieramy opłatę 15 PLN. 
 8. Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do nadzoru nad dziećmi na terenie ośrodka, a w szczególności podczas zabawy na placu zabaw. Za skutki zaniedbań z tego tytułu właściciele  ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności. 
 9. Zawarcie umowy najmu następuje przez zapłatę zadatku (niepodlegającego zwrotowi) i oznacza akceptację regulaminu.
 10. Pozostałą (po odjęciu zapłaconego zadatku) całkowitą należność za umówiony okres pobytu, goście uiszczają z góry po okazaniu domku; kwota ta podlega zwrotowi tylko w przypadku niemożności wykonania usługi, w wyniku powstania okoliczności leżących po stronie wynajmującego. 

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

294 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1194 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0