Opis

AKCEPTUJEMY BON TURYSTYCZNY

Balaton jest budynkiem murowanym i ogrzewanym w terminie od 30 września do 25 kwietnia. Do dyspozycji gości mamy 50 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, osobowych z łazienkami, oraz apartament dla 6-7 osób.

Do plaży przez centrum i deptak jest niecałe 800 m, a przez cudowny pachnący żywicą las sosnowy ok. 900 m.

W całym obiekcie, jak i na ogrodzie udostępniamy bezpłatne WiFi. Salon posiada kominek, przy którym w chłodniejsze dni można się ogrzać. Dodatkowo duży telewizor w klimatyzowanym salonie, wyposażonym dodatkowo w duże drewniane stoły, gry planszowe, książki, stół bilardowy. Duża sala i ogród zapewni Państwu doskonałe warunki do zabawy i spędzania wolnego czasu wspólnie z innymi gośćmi naszego pensjonatu lub ustronnie we własnym towarzystwie. W ogrodzie udostępniamy Państwu plac zabaw dla dzieci, stoły i ławy biesiadne oraz grille.

Na parterze znajduje się duża kuchnia z kompletem naczyń i sztućców, toster, czajniki, kuchenka elektryczna i piekarnik - można samodzielnie przygotować proste posiłki.

W cenie pobytu serwujemy naszym gościom śniadania w formie bufetu w godzinach 08.00 - 10.00.

Na zewnątrz możemy zorganizować Państwu imprezę przy ognisku oraz grillu (dostępne grille). Dla dzieci proponujemy plac zabaw, dużą piaskownicę ze świeżym piaskiem, zabawki i wszystko w zasięgu wzroku. Dodatkowo na wyposażeniu pensjonatu są parawany plażowe, w każdym pokoju i dodatkowo u obsługi.

Bezpieczny i bezpłatny parking dla wszystkich naszych gości. Cały teren jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Każdy z klientów oprócz kluczy do pokoi otrzymuje klucz do furtki i drzwi głównych.

W obiekcie można bezpłatnie wypożyczyć rowery, a okolica stwarza dogodne warunki do jazdy na rowerze i wędkowania.

Wyposażenie

Do dyspozycji gości mamy pokoje 2, 3, 4, 6-osobowe, każdy z łazienką. Łazienki posiadają podgrzewaną podłogę, która w zimowe dni ogrzeje stopy. Większość pokoi posiada balkony. W każdym pokoju znajduje się bezpłatny internet WiFi oraz tv cyfrowa.

Niektóre z pokoi posiadają balkony.

Dodatkowo na wyposażeniu pokoi jest parawan plażowy, pościel, koce, zmiotka itp.

Wyślij zapytanie

BALATON

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego JB SERWIS JOANNA BANASIAK, ul. Długie Ogrody 11 C/9, 80-754, Gdańsk, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.rowy-balato...
BALATON

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu rowy.pl

+48 513 088 278 +48 509 545 584
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00